Лікарі ЦРЛ

№п/п Прізвище Ім’я По-батькові Підрозділ Посада в шт.розкл.(основна) Спеціальність осн. Категорія Керівний склад
1 Григоренко Катерина Василівна Акушерсько-гінекологічне відділення завідувач акушерсько-гінекологічним відділенням, лікар акушер-гінеколог акушерство і гінекологія лікар-спец.
2 Костюк Жанна Олександрівна Акушерсько-гінекологічне відділення лікар-акушер-гінеколог акушерство і гінекологія І
3 Тесляр Олександр Якович Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.Операційний блок лікар-анестезіолог анестезіологія Вища
4 Кравчук Лариса Валентинівна Відділення новонароджених лікар-педіатр-неонатолог неонатологія І
5 Губська Надія Олександрівна Дитяче відділення завідувач дитячим відділенням, лікар педіатр педіатрія Вища
6 Коцюба Юрій Олександрович Допоміжні лікувально-діагностичні підрозділи лікар з ультразвукової діагностики ультразвукова діагностика лікар-спец.
7 Мазайкін Сергій Валентинович Допоміжні лікувально-діагностичні підрозділи лікар з ультразвукової діагностики ультразвукова діагностика І
8 Ревук Ольга Володимирівна Допоміжні лікувально-діагностичні підрозділи лікар з функціональної діагностики функціональна діагностика Вища
9 Балухатий Василь Олексійович Загально-лікарняний персонал заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності організація і управління охороною здоров’я Вища керівник
10 Губський Влодимир Павлович Загально-лікарняний персонал заступник головного лікаря з медичної частини організація і управління охороною здоров’я Вища керівник
11 Кравчук Віктор Васильович Загально-лікарняний персонал головний лікар організація і управління охороною здоров’я лікар-спец. керівник
12 Кучер Віктор Арсентійович Інфекційне відділення завідувач інфекційним відділенням, лікар інфекціоністлікар-інфекціоніст дитячий дитячі інфекційні хвороби Вища
13 Іщенко Галина Василівна Клініко-діагностична лабораторія лікар-лаборант клінічна лабораторна діагностика Вища
14 Зизюк Галина Олексіївна Неврологічне відділення лікар-невропатолог неврологія Вища
15 Фурик Олена Павлівна Неврологічне відділення завідувач неврологічним відділенням, лікар невропатолог неврологія І
16 Олійник Олександр Федорович Паталогоанатомічне відділення завідувач паталогоанатомічним відділенням, лікар паталогоанатом патологічна анатомія І
17 Давигора Алла Вікторівна Поліклінічне відділення лікар-стоматолог стоматологія лікар-спец.
18 Дяченко Григорій Степанович Поліклінічне відділення лікар-хірург хірургія І
19 Засаднюк Оксана Анатоліївна Поліклінічне відділення лікар-нарколог наркологія І
20 Косіков Василь Васильович Поліклінічне відділення лікар-стоматолог стоматологія Вища
21 Костюк Микола Павлович Поліклінічне відділення лікар-отоларинголог отоларингологія І
22 Костюченко Микола Григорович Поліклінічне відділення лікар-ортопед-травматолог ортопедія і травматологія І
23 Костюченко Ніна Дмитрівна Поліклінічне відділення лікар-онколог онкологія І
24 Кротенко Анатолій Федорович Поліклінічне відділення лікар-стоматолог стоматологія без кат.
25 Кротенко Галина Вікторівна Поліклінічне відділення лікар-стоматолог стоматологія І
26 Кучер Лідія Сергіївна Поліклінічне відділення лікар-ендокринолог ендокринологія ІІ
27 Мазур Тетяна Михайлівна Поліклінічне відділення завідувач підрозділу (закладу охорони здоров’я), лікар акушер – гінеколог акушерство і гінекологія І
28 Мельник Олег Володимирович Поліклінічне відділення лікар-офтальмолог офтальмологія Вища
29 Овчарук Леся Казимирівна Поліклінічне відділення лікар-акушер-гінеколог акушерство і гінекологія І
30 Олійник Валентина Андріївна Поліклінічне відділення лікар-терапевт підлітковий підліткова терапія І
31 Семиволос Юрій Володимирович Поліклінічне відділення лікар-стоматолог стоматологія ІІ
32 Філіпова Дарія Олексіївна Поліклінічне відділення лікар-невропатолог неврологія лікар-спец.
33 Хлебас Олексій Миколайович Поліклінічне відділення лікар-терапевт терапія Вища
34 Чекаленко Катерина Павлівна Поліклінічне відділення лікар-дерматовенеролог дерматовенерологія ІІ
35 Яковенко Валентин Олександрович Поліклінічне відділення лікар-уролог урологія Вища
36 Ямковий Леонід Миколайович Поліклінічне відділення лікар-фтизіатр фтизіатрія лікар-спец.
37 Ямковий Олександр Леонідович Поліклінічне відділення лікар-стоматолог стоматологія лікар-спец.
38 Сухецький Олег Володимирович Рентгенологічне відділення завідувач рентгенологічним відділенням, лікар рентгенолог рентгенологія ІІ
39 Засаднюк Віктор Васильович Терапевтичне відділення лікар-терапевт терапія Вища
40 Казимір Наталія Йосипівна Терапевтичне відділення лікар-терапевт терапія Вища
41 Пушкар Галина Анатоліївна Терапевтичне відділення завідувач терапевтичним відділенням, лікар терапевт терапія Вища
42 Григоренко Віталій Васильович Хірургічне відділення лікар-хірург хірургія лікар-спец.
43 Загрійчук Степан Михайлович Хірургічне відділення завідувач хірургічним відділенням, лікар хірург хірургія Вища
44 Коренюк Ірина Анатоліївна Хірургічне відділення лікар-інтерн без кат.
45 Яневський Михайло Степанович Хірургічне відділення лікар-хірург (ургентний) хірургія Вища