ХІРУРГІЯ – ЦЕ НЕ ПРОСТО ПРОФЕСІЯ, ЦЕ ПОКЛИКАННЯ

АвторАдміністрація

ХІРУРГІЯ – ЦЕ НЕ ПРОСТО ПРОФЕСІЯ, ЦЕ ПОКЛИКАННЯ

Хірургія є однією з найбільших складних областей сучасної медицини. Це важка нескінченна робота, поєднання знань та вмінь, мужності та наполегливості, рішучості та твердих рук. На перший погляд здається, що хірургія – це така ж професія, як і всі інші, проте не все так просто. Потрібно розуміти, що працювати хірургом зможе далеко не кожен, це величезне і фізичне, й емоційне навантаження. Вдалий результат хірургічного втручання – це заслуга та злагоджена співпраця усієї операційної бригади на чолі з оперуючим лікарем-хірургом.

Багато захворювань, лікування яких звичайними терапевтичними методами не дає результату, вимагають професійного оперативного втручання. Висококваліфікованими лікарями-хірургами КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня» проводяться операції за сучасними технологіями як ургентно (гострі випадки) так і планово, а саме:
– лапаротомічні “відкриті” операції при пахових, пупкових грижах; перфоративних виразках, кишковій непрохідності;
– лапароскопічні “закриті” та лапаротомічні “відкриті” операції при гострому апендициті, жовчнокам’яній хворобі,
– ампутації кінцівок;
– малі оперативні втручання на шкірі: видалення ліпом, фібром, папілом, гігром та ін.;
– венектомія (видалення вен) при варикозній хворобі ніг.

На фото завідувач хірургічного відділення загальної хірургії, лікар-хірург Григоренко Віталій Васильович; лікарі-хірурги: Кравчук Віктор Васильович, Кручкевич Володимир Богданович.

 

Про автора

Адміністрація administrator