Травматологія та ортопедія сьогодення

АвторАдміністрація

Травматологія та ортопедія сьогодення

Травматологія та ортопедія сьогодення – це галузь клінічної медицини та підрозділ хірургії, що займається вивченням причин виникнення патогенезу процесів у кісткових тканинах, суглобах і зв’язках, а також особливостей клінічної картини, методів діагностики та способів лікування хворих з порушенням опорно-рухового апарату. Розвиток сучасної науки та розширення діагностичної бази значно розширили можливості лікарів-травматологів та ортопедів.

КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня» має кваліфікованих спеціалістів і працює у всіх напрямках сучасної ортопедії та травматології. Виконуються екстрені та невідкладні операції при гострих травмах і великих пошкодженнях тканин, а також планові хірургічні втручання при захворюваннях опорно-рухового апарату будь-якого ступеня тяжкості, включаючи сучасні методи такі як:

– ендопротезування – даний напрямок має на увазі під собою заміну потерпілого суглоба або кістки протезом; найчастіше ендопротезуванню піддаються тазостегнові і колінні суглоби, ліктьові суглоби;
– пластика; пересадка шкіри;
– видалення та корекція мягкотканних і застарілих дефектів та пухлин;
– внутрішньо-суглобові ін’єкції та багато іншого.

На фото лікарі-ортопед-травматологи хірургічного відділення загальної хірургії: Шпанко Сергій Олексійович та Полозов Роман Аркадійович.

Про автора

Адміністрація administrator