Відбулись урочисті заходи до Дня медичного працівника

Авторія

Відбулись урочисті заходи до Дня медичного працівника

Сьогодні, у день професійного свята – Дня медичного працівника, в актовій залі КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня» Христинівської міської ради відбулись урочисті заходи. Своєю невтомною працею люди в білих халатах повсякчас демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров’я та життя. І приємно усвідомлювати, що наші медичні працівники, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги.

З вітальними словами та словами подяки до присутніх звернулася директор Наталія Махиня: «Дозвольте насамперед подякувати за Вашу благородну, самовіддану працю! Ваші щоденні зусилля рятують життя та здоров’я людей! Професію медика обирають лише ті, хто вміє співчувати чужому горю, хто біль іншого сприймає як свій власний, хто не боїться брати на себе відповідальності за здоров’я свого пацієнта. Тому професія медичного працівника завжди викликає в людях повагу і шану. Хочеться підкреслити, що одне з найголовніших наших досягнень – це збереження нашого закладу в спроможній мережі як загальної лікарні, що дасть можливість зберегти всі напрямки надання медичних послуг та кадрового потенціалу лікарні. І в цьому заслуга кожного з вас. Тому, що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я населення регіону неможливо.

Цього року, як і минулого, нажаль, День медика особливий, і більшість з Вас відзначатимуть його на робочому місці, рятуючи поранених військових і цивільних, допомагаючи внутрішньо переселеним через війну в країні. Тож сьогодні з нагоди професійного свята прийміть сердечні вітання від імені керівництва лікарні та від мене особисто. Дякую кожному за вашу самовіддану працю, людяність і професіоналізм. Щиро зичу Вам усім міцного здоров’я, родинного затишку, бажаю доброї вдачі та натхнення, нових звершень та ідей, оптимізму та успіхів у важкій щоденній праці медиків. Перемоги, мирного неба над головою та надії на краще завтра. Дякую Вам за професіоналізм! Зі святом!».

Працівники медичної галузі були нагородженні грамотами та подяками директора підприємства за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високу якість роботи, професійну майстерність, направлену на збереження життя та здоров’я населення, відданість свої справі та з нагоди Дня медичного працівника.

З нагоди свята привітати медиків завітали міський голова Микола Наконечний, перший заступник міського голови Володимир Валюк та заступник міського голови Олег Бричук, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Галина Кошель. Керівник громади висловив безмежну вдячність за світлий розум, золоті руки, гарячі серця, сповнені любові до людей, за щиру душевну турботу і співпереживання. Працівники медичної галузі були нагородженні грамотами міської ради.

Також щирі слова подяки та вітання з нагоди Дня медичного працівника отримав колектив КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня» Христинівської міської ради від Командування 71 військового мобільного госпіталю та Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.

У цей святковий день привітали медиків і потішили чудовими музичними дарунками артисти Христинівського Центру культури та дозвілля Христинівської міської ради Віктор Свіщенко, Наталія Лизун та Євгеній Городничий.

Про автора

ія administrator