Всесвітній тиждень імунізації (21-27 квітня)

Авторія

Всесвітній тиждень імунізації (21-27 квітня)

‼️Інфекційних захворювань, спричинених вірусами або бактеріями можна запобігти за допомогою вакцинації – їх називають вакцинокерованими захворюваннями. Ці хвороби є однією з основних причин смерті дітей віком до 5 років. ☝️Щеплення дозволяє щорічно запобігати від 2 до 3 млн. смертельних випадків.
????Під час війни підвищується ризик розвитку та поширення інфекційних хвороб, тому надважливо продовжувати рутинну вакцинацію.
????Нагадаємо, що в Україні, відповідно до #НАЦІОНАЛЬНОГО_КАЛЕНДАРЯ_ЩЕПЛЕНЬ обов’язкова вакцинація проти 10 захворювань:
✅бактеріальних (туберкульозу, дифтерії, кашлюка, правця, гемофільної інфекції);
✅вірусних (поліомієліт, кір, гепатит В, краснухи, епідемічного паротиту).
В нашому закладі ви можете привитися такими вакцинами : вірусний гепатит, БЦЖ , АДПм, Igantet, Tetegam P, Sero Tet, Тетанус антитоксин. Рабівакс, Індіраб, Вінраб.
❌????За державні кошти Міністерство охорони здоров’я України закуповує вакцини за Календарем і таким чином гарантує можливість українцям отримати безоплатні щеплення проти цих хвороб.
#Вакцинація – це один із найефективніших та безпечних методів боротьби з ????????вакцинокерованими інфекційними захворюваннями.
????Збережіть своє здоров’я та дітей!

Про автора

ія administrator