Здай кров – врятуй життя!

АвторАдміністрація

Здай кров – врятуй життя!

Останні події та запровадження в країні обмежень, пов’язаних з поширенням вірусу COVID-19 змінили життя багатьох громадян України. Найголовніша мета нашого закладу у період карантину – врятувати життя тим, хто терміново потребує переливання компонентів кров та зібрати плазму крові для розробки вакцини від COVID – 19.

Аби спробувати врятувати світ від пандемій, спричинених розповсюдженням вірусів в цілому та коронавірусу зокрема потрібно залучити понад 500 донорів плазми крові.

Отже, просимо Вашого сприяння у проведенні інформаційної компанії щодо популяризації донорства плазми крові серед людей з сформованими антитілами до вірусу COVID – 19, з метою залучення достатньої кількості донорів для створення належних запасів плазми крові та розробки вакцини від коронавірусу.

Усі ті, хто перехворів на COVID – 19 та має сформовані антитіла до окресленого вірусу можуть здати плазму крові у Черкаському обласному центрі служби крові «Черкаси- Плазма» за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 242 та отримати компенсацію за плазму крові людини, у розмірі від 620 гривень.

Режим роботи закладу: з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 15.00, субота з 8.00 до 15.00, неділя – вихідний день.

Подолаємо короновірус разом!

Телефон для довідок: 0676954897 Рижкіна Любов Миколаївна

Про автора

Адміністрація administrator